logo
Confy Baby Kataloğu İndir
cloud

Hakkımızda

Hijyen sektöründe Dünya’nın önde gelen şirketleri arasında yer alan Lidersan, Bebek Bezi, Hijyenik Ped, Yetişkin Bezi, Islak Mendil ve Biosidal kategorilerinde üretim yapmaktadır.

Bebek Bezi sektöründe son teknoloji makine ve ekipmanlarla donatılmış 100.000m2 entegre üretim tesisleri ve sürekli yenilenen yatırımları ile Lidersan, kapasite ve teknolojik olarak Türkiye’nin en büyük ilk üç üretim tesisi arasında yer almaktadır. Tüm ürünler, Sağlık bakanlığı tarafından akredite olmuş, dünya standartlarına uygun modern laboratuvarında tüm test ve kalite aşamaları ve kontrollerine tabi tutulduktan sonra el değmeden paketlenerek tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Yüksek ve gelişmiş teknoloji ile Dünya standartlarında en kaliteli ürünleri ulaşılabilir bir fiyat ile tüm Dünya’daki anne ve bebekler ile buluşturma misyonu ile 5 Kıtada 52’den fazla ülkede faaliyet gösteren CONFY, 30 yılı aşkın tecrübesi ve güçlü ekibi ile Dünya’nın en büyük parkende devleri ile iş birliği yaparak faaliyet gösterdiği her pazarda tüketiciler tarafından kabul görmekte ve Dünya markalarıyla rekabet eden global bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Dünya standartlarındaki teknolojisi ile ürettiği CONFY ADULT ile Yetişkin bezi kategorisinde Dünya’da bir ilk olan inovatif ürünlerinin yanında CONFY LADY ile Hijyenik Ped kategorisinde sadece CONFY markasına patentli özel ürünler ile tüm Dünya’da tüketiciler tarafından kabul görmektedir.  

Islak Mendil ve Biosidal ürün kategorilerinde özel ve benzersiz ürünleri ile CONFY girdiği tüm pazarlarda tüketiciler tarafından tercih edilen marka olmayı başarmıştır.

Ürünlerimizi Keşfedin